RU | UA
Сапріко Груп - гарантія заводської якості за мінімально можливими цінами в найкоротші терміни
Завод металічних конструкцій, послуги обробки металів

Сапріко Груп - завод металлоконструкцiй

Завод металлоконструкцій Сапріко Грпп - надійний партнер з виготовлення металоконструкцій. Виробник, що багато років доводить свій професіоналізм  з виготовлення металевих конструкцій не тільки в регіоні, але і по всій Україні. Виробничі потужності заводу знаходяться в м.Запоріжжя та м.Києві, що дозволяє швидко і оперативно забезпечувати доставку продукції заводу в різні регіони Українию

Послуги завода металлоконструкцiй Сапріко груп: виготовлення металоконструкцій та послуги обробки металу

1. Послуги виготовлення металоконструкцій Сапріко Груп:

2. Завод металоконструкцій Сапріко Груп надає такі послуги металообробки:

Переваги співпраці з заводом металоконструкцій Сапріко Груп

- Співпраця з заводом металоконструкцій Сапріко Груп - гарантія якості, виконання термінів і прийнятної вартості одночасно.

- При виготовленні металоконструкцій першорядну роль відіграє узгодженість всіх етапів виробництва, що можливо тільки при замовленні металоконструкцій на одному підприємстві, де всіма процесами управляє одна команда. Команда Сапріко Груп надає комплекс послуг, починаючи від проектування і узгодження креслень, закінчуючи монтажем металоконструкцій, проведенням зварювальних робіт, болтових, клепаних з'єднань та інших супутніх послуг. Звернувшись в компанію Сапріко Груп наш Клієнт отримує весь спектр послуг, забезпечений гарантією і на матеріали, і на продукцію, і на роботи. Терміни служби наших металоконструкцій досягають більше 25 років.

- Ми вважаємо, що Довіра - запорука успіху, а Клієнти компанії - це Клієнти назавжди!

- Ми цінуємо наших клієнтів, не обманюємо їх, не робимо наднацінок, ми чесні і відкриті.

- Ми пишаємося нашою командою - це професіонали своєї справи, компетентні й уважні до потреб замовника співробітники.

Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами і вони швидко і професійно проконсультують по всіх етапах Вашого проекту, прорахують вартість і порекомендують перевірені і надійні варіанти виконання.

Чекаємо на Вас!