RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ГАЗОВЕ РІЗАННЯ

Послуги газокисневого різання, газова різка на обладнанні ЧПУ

Газове різання металу

Різка металу на автоматизованому обладнанні з ЧПУ

Поряд з послугами плазмого різання металу  наша компанія надає послуги порізки чорного листового металопрокату на верстаті газового різання з ЧПУ. Різання металу газом доцільна для листів великої товщини (можемо працювати з металом, товщиною до 150 мм).

Верстати газокисневого різання металу з ЧПУ добре зарекомендували себе, завдяки перевагам, що видрізняют газове різання від інших видів порізки металу. Серед таких переваг:

 

Через високі робочі температури ріжучої струменя, газове різання металу з ЧПУ може бути застосовано тільки для чорного металопрокату. Різка нержавіючого, алюмінієвого або мідного листів здійснюється нами за допомогою верстата плазмового різання металу або стрічковою пилкою.

Наше підприємство надає послуги складання креслень деталей, а також розкрою і розробці керуючих програм. Через високу вартість сировини, складання економічного розкрою зі знанням специфіки різання дозволяє значно зменшити собівартість готової деталі. Ми працюємо швидко і якісно, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки великій кількості верстатів на нашому підприємстві, ми підкажемо який з них (порубка металу гільйотиною з ЧПУплазмова різка металу, газове різання металу з ЧПУ або порізка стрічковою пилкою) доцільніше використовувати в даному конкретному випадку.

Ціна на газокисневе різання індивідуальна для кожного замовлення і включає не тільки вартість різання за метр, а й витрати на складання керуючих програм, навантажувальні роботи і інші за погодженням, а також залежить від обсягів замовлення та необхідних термінів виконання робіт. Для прорахунку вартості виконання деталей просимо направити запрос на відділ продажів info@sapriko.com.ua

 Чекаємо на Вас!

Зв'язатися з відділом продажів