RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ГНУТТЯ МЕТАЛУ ЧПУ

Послуги гнуття листового металу листогібом ЧПУ

Гнуття металу | Листогіб з ЧПУ

Виробництво гнутого профіля, куточка, швелера, короба.

гнуття металу лістогібом чпу

Послуги згинання листового металу на лістогибочном гідравлічному пресі з ЧПУ - операція металообробки з метою надання листу металу гнутої форми під кутом, виробництва гнутого профіля, куточка, швелера, короба та ін.

Гідравлічний прес з числовим програмним управлінням (ЧПУ), дозволяє отримати велику різноманітність видів металовиробів, високу точність кута гнуття, ідентично повторювані деталі при високій продуктивності.

Довжина робочої частини листогіба ЧПУ Сапріко Груп - 3000 мм.

Послуги листогіба з ЧПУ популярні там, де з листового металу необхідно створити складний гнутий профіль. Це може бути нестандартний гнутий профіль, що не випускається серійно і не входить в список сортового металопрокату. Так, може виникнути необхідність створення гнутого куточка, або швелера з висотою стінки або величиною полки, що відрізняється від ГОСТівського значення.

 

 

   Послуга згинання листового металопрокату з ЧПУ дозволяє виготовляти:

гибка с чпу

Зігнуті профілі можна перетворити в повноцінні вироби за допомогою зварювальних робіт, послуг свердління металу та пробивання отворів, послуги вальцювання металуплазмової різки з ЧПУ і фарбувальних робіт, що також виконуються нашою компанією.

Можна замовити виготовлення бункерів або коробів «під ключ» з доставкою по Запоріжжю або по Україні.

Зв'язатися з відділом продажів

Продукція Сапріко Груп

Повернуться на головну