RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Виготовлення металоконструкцій Запоріжжя

Металоконструкції в Запоріжжі 

Металоконструкції - вироби з металу, необхідні для всіх сфер промисловості, енергетики і будівництва. Практично всі підприємства використовують металоконструкції для забезпечення своєї діяльності. Каркаси будівель, будівельні об'єкти, промислові ємності, стелажі, вишки, опори, сходи - без цих металоконструкцій неможливо уявити життя.

Якщо ви плануєте купити металоконструкції в Запоріжжі, зверніться до заводу металоконструкцій Сапріко Груп Запоріжжя. Сапріко Груп пропонує виготовлення металоконструкцій під замовлення. Підприємство має виробничі можливості і виготовляє металоконструкції під замовлення будь-якої складності і металоємності. На ринку металоконструкцій Запоріжжя представлено безліч компаній, що виготовляють металоконструкції. Але варто зазначити, що портфель Сапріко Груп включає успішно виконані технічно складні проекти, такі як, антенно-щоглові споруди, технологічні і промислові конструкції, ємності, контейнери, будівельні конструкції і т.п.  металоконструкції під замовлення

Виготовлення металоконструкцій - основний напрямок діяльності нашого підприємства. Ми виготовляємо металоконструкції під замовлення для різних сфер діяльності:

Металоконструкції виробництва Сапріко Груп Запоріжжя відрізняються високою якістю і доступною ціною. Все це можливо завдяки злагодженій діяльності відділів заводу, кваліфікованому персоналу та сучасному обладнанню виробництва.

На нашому підприємстві можна замовити як повний цикл виробництва і монтажу металоконструкцій, так і окремі послуги металообробки:

Всі металоконструкції, що виготовляються в Сапріко Груп Запоріжжя, надійно захищені від корозійного впливу різними видами покриттів в залежності від призначення конструкції і побажань Замовника.

Монтаж металоконструкцій - найважливіша послуга, від якої часом залежить надійність і довговічність всієї конструкції. Завод Сапріко Груп Запоріжжя надасть послуги монтажу металоконструкцій і будівництва об'єктів «під ключ».

Для консультації з приводу виготовлення металоконструкцій, зверніться будь ласка в наш відділ продажів будь-яким зручним для Вас способом. Чекаємо на Вас!

Email: info@sapriko.com.ua

Тел:    +38 066 234-40-10

           +38 067 234-40-10

 

Ціни на металоконструкції

Галерея металоконструкцій Сапріко Груп

Повернутись на головну

монтаж металоконструкцій запоріжжявиробництво металоконструкціййметаллоконструкції запоріжжявиготовлення металоконструкцій запоріжжя