RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

ЩОГЛИ ЗВ'ЯЗКУ - ВЕЖІ - ЩОГЛИ ДЛЯ АНТЕН

Щогли та вежі стільникового зв'язку, антенні щогли

Вишки стільникового зв'язку: щогли і вежі зв'язку. Антенні щогли

 

Зміст:

1.Щогли та вежі зв'язку, види
2.Щогли та вежі зв'язку , основні відмінності

    2.1 Вежі мобільного зв'язку
    2.2 Щогли мобільного зв'язку
    2.3 Антенна щогла

3.Ціна щогли зв'язку
4.Встановлення вишок зв'язку
5.Переваги вишки зв'язку Сапріко Груп
6.Вибір захисного антикорозійного покриття вишки зв'язку   

 

Щогли та вежі зв'язку, види

Сапріко Груп - завод металоконструкцій в Україні, що займається виробництвом вишок зв'язку, таких як:

 

Щогли та вежі зв'язку, основні відмінності

Щогли і вежі стільникового зв'язку - це висотні конструкції для установки техніки розпізнавання, прийому і передачі частот наземних радіостанцій, антен, мобільного 4G і звичайного мобільного зв'язку, антен типу CDMA і WiFi, сигналу іншої вежі стільникового зв'язку і тому подібного. 
вишка мобільного зв'язку

Які вишки стільникового зв'язку бувають? Розрізняють такі вишки стільникового зв'язку: щогли і вежі. У чому їх відмінності?

 1. Вежа мобільного зв'язку

Вежа стільникового (мобільного) зв'язку - це металоконструкція, яка може бути встановлена на даху споруди або на фундаменті (пальовому і монолітному). Будова вежі зв'язку являє собою чотиригранну гратчасту опору підвищеної несучої здатності. У верхній частині конструкції розміщені майданчики для установки і обслуговування обладнання. Уздовж всієї конструкції розміщується сходи з огородженнями.

У порівнянні з щоглами вежі зв'язку міцніші, призначені для місцевості, відповідної 5 і 6 вітровим районам. Як правило, металоконструкція веж виготовляється з морозостійких металосплавів. Конструкція покривається антикорозійним шаром з подальшим нанесенням кольорового маркування.

Вежі зв'язку мають діапазон висот від 18 до 76м.

Ціна вежі мобільного зв'язку залежить від висоти, бажаної конструкції, покриття і розраховується індивідуально. Дізнатися вартість щогли або вежі мобільного зв'язку можна, звернувшись до відділу продажів за  посиланням

 

 2. Щогла мобільного зв'язкущогла мобільного зв'язку

Щогла стільникового (мобільного) зв'язку – простіша від вежі металоконструкція 4-хгранної або 3-гранної форми, закріплена розтяжками і опорами. У висоту вишки щогли досягають 60 метрів. Встановлюються щогли стільникового зв'язку, як правило, в місцевостях 1-4 вітрових районів. Залежно від висоти, щогли встановлюються на дахах будівель або «на землі».

Щогли стільникового зв'язку, що виготовляються заводом металоконструкцій Сапріко Груп, розраховані на термін експлуатації від 25 років. Мають високу несучу здатність і можуть бути встановлені в будь-якому вітровому районі.

 

3. Антенна щогла 

Щогла антенна або щогла для антени - це невисокі металоконструкції, що нагадують щогли зв'язку. Щогла для антени, як правило, монтується на дахах промислових будівель і житлових будинків висотою до 40 м. Висота щогли, до 30м. Конструкція щогли для антени - решітчаста, тригранна. Складається конструкція з секцій, висотою 2м. Завдяки уніфікації секцій, можливе виготовлення антенних щогл висотою від 16м (кратно 2м).

Щогла для антени розрахована в середньому на опір вітру до 10 м2 і розміщується в основному в 1-3 вітрових районах. Можливо виготовлення металоконструкції щогли для 4-5 вітрових районів.

 

Вежі зв'язку, щогли зв'язку та антенні щогли виготовляються на підставі проекту, розробленого Українським науково-дослідним і проектним інститутом сталевих конструкцій ім. Шимановського. Кріплення у щогл зв'язку виробництва Сапріко Груп класу міцності 8.0 і більше. Також ми виготовляємо комплектуючі на щогли зв'язку:

 Ціна щогли зв'язку

Ціна щогли зв'язку і щогли для антени залежить від конструкції і антикорозійного покриття. Вартість розраховується індивідуально, в залежності від обсягу поставки, регіону доставки і особливостей монтажу. Якщо ви плануєте купити щоглу зв'язку, рекомендуємо звертатися до надійного постачальника з великим досвідом виготовлення і монтажу. Наша команда - надійний партнер по виготовленню вишок зв'язку з великим портфелем продукції, розміщеної по всій Україні.

Дізнатися ціни на щогли або вежі мобільного зв'язку можна, звернувшись до відділу продажів.

Ціна металоконструкцій за тонну

 

 

Встановлення вишок зв'язку

металева вежа установкаУстановка вишок зв'язку, як правило, передбачає:


Завод металоконструкцій Сапріко Груп має достатній досвід з монтажу і встановленню вишок зв'язку в Україні, має персонал відповідного рівня висотних робіт. Все це забезпечить якісне і оперативне встановлення вишки зв'язку в місці локації.

 

 

Переваги вишки зв'язку Сапріко Груп

Надаємо також інші послуги, серед яких:

 

Вибір захисного антикорозійного покриття вышки зв'язку


1) Грунтовно-емальоване покриття (ГФ + ПФ 115)

Принцип простий: грунтуваний металевий каркас антени забарвлюється емаллю. Один із самих бюджетних, довговічних і простих методів обробки поверхні метеомачти і деяких інших. Саме такі конструкції, пофарбовані в червоний і білий, використовуються на аеродромах в рамках норм безпеки. Дане емальоване покриття захищає поверхню на термін до 4-х років при типових погодних умовах без різких перепадів температур. Це досить вигідно, якщо співвідносити вартість такої процедури і переваги результату після її проведення.

2) Гаряче цинкування з наступним поліуретановим покриттям

Гаряче цинкування набуло широкого застосування в якості надійного довговічного покриття антенно-щоглових конструкцій. Принцип обробки полягає в тому, що металеву конструкцію занурюють у ванну з розплавленим цинком, після висихання якого утворюється щільне довговічне покриття товщиною 80-100мкм. Оскільки покриття має сірий колір, конструкцію додатково фарбують в сигнальні кольори поліуретанової емаллю.

Таким чином покриття трубостойки для антен, метеощогол аеродромних служб та інших антенно-щоглових конструкцій може прослужити від 15 до 25 років. Переваги такої процедури в наступному:


 3) Індивідуальне покриття.

Формування комплексу захисних матеріалів в покритті конструкції за індивідуальним запитом вимагає обов'язкової наявності фахівця.

Пам'ятайте, що висока вартість процедури і кавер-матеріалів не гарантує абсолютної цілісності конструкцій. Фахівці заводу металоконструкцій Сапріко Груп настійно рекомендують час від часу обстежувати несучі конструкції щогл і кронштейни кріплення антен. Своєчасний догляд та підтримку антикорозійних властивостей покриття збереже ваш час, ресурси і нерви.

 

Таким чином, ми розібрали основний моменти, які слід враховувати при виборі та купівлі веж стільникового зв'язку: щогл і веж зв'язку, а також щогл для антен, і особливості різних типів покриття і захисту металоконструкцій вишок зв'язку.

 

Сапріко Груп не просто виробник вишок зв'язку, але і партнер, завжди готовий вас підтримати і забезпечити всім необхідним переліком послуг та інформації! Чекаємо на Ваші запити!

 

Можливо вас зацікавить продукція Сапріко Груп:

Щогли відеоспостереження

Щогли та опори освітлення

Прожекторні щогли та громовідводи

 

Зв'язатися з відділом продажів

Прайс на металоконструкції

 

 

щогла мобільного зв'язкувежа мобільного зв'зкущогла для антени