RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

ЩОГЛИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Виготовлення щогол відеоспостереження

Щогли відеоспостереження

Зміст:

  1. Щогли відеоспостереження
  2. Особливості монтажу щогли відеоспостереження
  3. Види щогол
  4. Як вибрати опору для камер відеоспостереження
  5. Ціна на щоглу відеоспостереження

 

Металеві щогли, опори для камер відеоспостереження 

Завод металоконструкцій Сапріко Груп є виробником металевих щогол для відеоспостереження

Щогла відеоспостереження - це металева конструкція, частина системи зовнішнього відеоспостереження, яка служить для фіксації камери на висоті, достатній для охоплення належного периметра огляду території.

опора для камер відеоспостереження

Щогла відеоспостереження являє собою просторову тригранну або чотиригранну гратчасту конструкцію, закріплену на фундаменті та відтяжками. Завдяки уніфікації конструкції можливе виготовлення щогл висотою від 8 до 150м з можливістю установки однієї або декількох відеокамер. Щогли відеоспостереження виготовляються виходячи з вітрових навантажень району експлуатації.

Щоб не переплачувати за конструкцію щогли при складанні проекту виготовлення і монтажу, рекомендується користуватися послугами компанії, що має готові рішення.

 

Особливості монтажу щогли відеоспостереження

Розміщення опор для охоронного відеоспостереження найчастіше відбувається по периметру території.

Зонами відео спостереження найчастіше є:

- місця масового скупчення людей, де важливо всім забезпечити безпеку і порядок, але разом з цим неможливо відстежити з певної точки на землі (аеропорт, залізниця, автостанції, дитячі майданчики, готелі, прогулянкові території, парки та спортивні майданчики, режимні об'єкти);

- на територіях, де важливо зберегти цілісність і безпеку конкретного об'єкта, що представляє особливу цінність (банки та офісні приміщення, в портах, склади та логістичні комплекси, на виробничих і приватних територіях, лісові масиви).

Монтаж щогли відеоспостереження проводиться в три етапи:

-підготовка місця під установку,

-виготовлення фундаменту,

-встановлення щогли за допомогою підйомної техніки.

Сервісне обслуговування конструкції щогли і встановленого на ній обладнання може проводитися компанією виробником або підрядною організацією. Завод металоконструкцій Сапріко Груп надає повний спектр послуг з виготовлення та монтажу щогл відеоспостереження.

Види щогол

Залежно від конфігурації, щогли, призначені для відеоспостереження можна розділити на три категорії:

Опори відеоспостереження різняться за матеріалом виготовлення:

- Щогла сталева для відеоспостереження оцинкована - легка і недорога, метод гарячого цинкування захищає від корозії;

- Щогла відеоспостереження алюмінієва - простота в монтажі та експлуатації, стійка до корозії, розрахована на різну висоту. Деякі конструкції витримують до 100 кг навантаження.

 

Як вибрати опору для камер відеоспостереження?

Опора відеоспостереження металева, решітчаста, розбірна або зварна - визначитися з ходу не просто! При виборі опор слід пам'ятати, що існує ряд фіксованих законодавством вимог до даних об'єктів. Керуючись вказаним нижче критеріями, ви безсумнівно підберете якісну і довговічну конструкцію і досягнете необхідних показників безпеки:


Завод металоконструкцій Україна Сапріко Груп і його команда фахівців рекомендують користуватися тільки перевіреними постачальниками і продавцями, які надають повний комплекс послуг з виготовлення та встановлення металевих щогл відеоспостереження. Наші щогли мають терміни служби від 25 років.

 

Ціна щогли відеоспостереження 

Ціна на щогли відеоспостереження зазвичай визначається їх силовими характеристиками, конструктивними розмірами опори: висота опори відеоспостереження, розміщення майданчиків для установки обладнання, зовнішній діаметр основи, розмір перетину для монтажу на опорі, товщина стінок щогли, клас міцності кріплень, вибір антикорозійного покриття і т.п . Для прорахунку ціни щогли зверніться будь ласка до  відділу продажів Сапріко Груп.

Ціна металоконструкцій за тонну

На сьогоднішній день на ринку представлені найрізноманітніші моделі щогл для відеоспостереження. Ми - за надійного виробника і якісний продукт! Саме тому завод металоконструкцій Україна Сапріко Груп готовий виступати гарантом довговічних функціональних конструкцій і, звичайно, забезпечувати Вам максимально вигідне і практичне рішення за доступні вкладення.  Якщо Ви плануєте купити щоглу відеоспостереження, зверніться до нас. Чекаємо на Вашу заявку!

Можливо, Вас зацікавить така продукція Сапріко Груп:

Щогли та вежі зв'язку, щогли для антенн

Щогли та опори освітлення

Прожекторні щогли та громовідводи

 

Зв'язатися з відділом продажів

Прайс на металоконструкції