RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

РУБКА МЕТАЛУ ГІЛЬЙОТИНОЮ ЧПУ

Рубка металу гільйотиною з ЧПУ

Рубка металу гільйотиною з ЧПУ

Завод металоконструкцій в Запоріжжі Сапріко Груп надає послуги високоточної рубки металу гільйотиною з ЧПУ.

Рубка гільйотиною або різка металу гільйотиною - це прямолінейка рубка листового металу, процес поділу металу на частини, що нагадує різання ножицями. Це якісна і швидка розкройка заготовок згідно із зазначеними параметрами. Різка здійснюється за рахунок опускання верхнього ножа. Можлива різка листа під різними кутами, поздовжньо або поперечно щодо листа металу. Завдяки притискному механізму листа забезпечується висока точність різу. Рухомий привід дозволяє здійснювати швидку порізку навіть металу великої товщини.

На нашому обладнанні можна здійснювати рубку металу товщиною до 12мм і точністю від 0,1 до 0,5 мм. Завдяки обладнанню досягається якісна різка металу з прямим чистим зрізом без окалин, відколів і задирок. Рівні краї виробів не потребують додаткових обробках.

Заготовки, отримані рубкою гільйотиною ЧПУ, не нагріваються, що значно економить час. Швидкість рубки металу дуже висока. Завдяки робочої поверхні до 3000мм можна здійснювати різання габаритних деталей.

.

Рубка металу гільйотиною ЧПУ за якістю значно перевищує рубку механічної гільйотиною. Процес різання металу не тільки швидкий і точний, але і дозволяє економити матеріал на зрізі, тому що немає необхідності в зазорах між деталями. Вартість різання металу гільйотиною з ЧПУ невисока, тому що операції не трудомісткі. Таким чином, замовляючи рубку металу гільйотиною з ЧПУ, Замовник отримує низьку вартість при кращій якості і швидкості обробки.

Ціна рубки металу залежить від таких факторів як:


Завод металоконструкцій Сапріко Груп здійснює комплекс послуг з виготовлення металоконструкцій, що включає: плазмову різка металу, рубка гільйотиною ЧПУ і гнуття металу на листогибі з ЧПУ, вальцювання труб, листа, швелера, куточка, профільної труби і іншого металопрокату, послуги свердління і пробивання отворів, зварювальні роботи, фарбувальні роботи і гаряче цинкування металоконструкцій. Сапріко Груп надає послуги металообробки на сучасному і функціональному обладнанні за розумною ціною.

Матеріал завжди в наявності, здійснюється безкоштовна доставка.

Якщо вам необхідна рубка металу на гільйотині, ціна якої б добре поєднувалася з якістю, зателефонуйте на наше підприємство за телефонами вказаними на сайті.

Прайс на рубку металу гільйотиною з ЧПУ

 

Для визначення вартості замовлення, просимо надсилати Ваші запити і креслення, із зазначенням обсягів замовлення, на електронну адресу info@sapriko.com.ua

Зв'язатися з відділом продажів

Послуги Сапріко Груп

Повернутися на головну

гильйотина чпуРубка металу