RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Виготовлення металоконструкцій

Виготовлення металоконструкцій від Сапріко Груп 

 Виробництво металоконструкцій Україна Запоріжжя

Зміст:

 1. Виробництво металоконструкцій
 2. Завод металоконструцій - переваги та етапы виготовлення металоконструкцій
 3. Виготовлення металоконструкцій за кресленнями, проектам та ескізами Замовника
 4. Ціна металоконструкцій за кілограм або тонну
 5. Виготовлення каркасных металоконструкцій
 6. Сільскогосподарські конструкції
 7. Малі архітектурні форми
 8. Нестандартні металоконструкції
 9. Монтаж металлоконструкцій

 

Виготовлення металоконструкцій - основний напрямок діяльності заводу металоконструкцій Сапріко Груп.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп має виробничі потужності в Запоріжжі і Києві, що дозволяє швидко і якісно виготовляти металоконструкції по запитам замовників з усієї України. Гідний досвід роботи з виготовлення складних металоконструкцій налічує тисячі успішних проектів і металовиробів. Кваліфікований персонал і розвинене виробництво, дозволяє запропонувати навіть самому вимогливому замовникові краще рішення за прийнятною вартістю в найкоротші терміни.

металоконструкція барабанавиготовлення металоконструкцій бункераМеталеві щогли виготовленнявиготовлення металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій - все більш і більш затребувана послуга сучасного світу. Завдяки легкості, компактності, і малої вартості, металоконструкції міцно займають нішу в промисловості. Вироби з металу мають незаперечні переваги, завдяки своїй:

 

Таким чином, виробництво металоконструкцій - невід'ємна частина економіки і життєдіяльності країни.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп займається виробництвом металоконструкцій будь-якої складності і металоємності.. 

Сапріко Груп сертифікований, як виробник і постачальник висотних антенно-щоглових металоконструкцій: металевих щогл і веж для потреб операторів стільникового зв'язків, метеорологічних станцій, підрозділів енергетики, охоронних компаній, будівельних компаній, житлово-комунальних господарств та ін. Наші антенно-щоглові споруди мають сертифікати відповідності та укладення «Охорони праці та виробничої безпеки в будівництві».

Також завод металоконструкцій Сапріко Груп займається виготовленням металоконструкцій, таких як:

 1. Будівельні металоконструкції: балки, фермы, колони, закладні деталі, огорожі
 2. Технологічні металоконструкції: ємности, силоса, бункера, баки, контейнери, шнеки, сушильні барабани, шафи електроустаткування
 3. Каркасні металоконструкції: навіси, мостові переходи, галереї
 4. Металоконструкції за кресленнямми: вхідні групи, сходи, поручні, естакади
 5. Нестандартні металоконструкції:  трубопроводи, газоходи, повітроводи, трубостойки
 6. Антенно-щоглові конструкції: вежі стільникового зв'язкущогли та стовпи освітленнящогли відеоспостереження, громовідводи, метеорологічні щогли, щогли ліній електропередач
 7. Будівлі із металоконструкцій: ангари, цеха, павільйони

 

Завод металоконструкцій – переваги та етапи виготовлення металоконструкцій

При замовленні на виготовлення металоконструкцій великої складності краще звернутися на завод металоконструкцій. Складні проекти можливо реалізувати тільки при налагодженому виробництві, достатньому парку обладнання і наявності кваліфікованого персоналу.

До послуг замовника на заводі металоконструкцій Сапріко Груп цілий відділ проектувальників, висококваліфіковані інженери, майстри і бригади робітників.

Тільки на заводі металоконструкцій можливо реалізувати проекти, де потрібно не тільки проектування і виготовлення металоконструкцій, а й будівництво. Підготовка фундаменту, зведення технологічних приміщень, організація підвезення техніки, монтаж складних металоконструкцій, висотні роботи, сервісне обслуговування - все це також реалізує завод металоконструкцій Сапріко Груп.

Виготовлення металоконструкцій. Етапи виробництва на заводі Сапріко Груп

Виготовлення металоконструкцій включає в себе такі етапи виробництва: виготовлення металоконструкцій запоріжжя

 

 1. Відділ проектування складе робочий проект і розробить креслення за ескізами.
 2. Виготовлення металоконструкцій виробляється виключно з сертифікованих матеріалів надійних постачальників. 

Виробнича база заводу металоконструкцій Сапріко Груп включає в себе сучасний парк обладнання з металообробки

металоконструкції запоріжжяПослуги металлообробки компанії:

 

 Фахівці заводу металлоконстркцій Сапріко Груп підберуть захисне покриття металоконструкцій. Антикорозійного захисне покриття на вибір замовника може бути у вигляді фарбування поліуретанової емаллю, або гаряче цинкування, або комбінований метод. Завдяки антикорозійному покриттю, металоконструкції виробництва Сапріко Груп, навіть при вуличному застосуванні, мають термін служби більше 25 років.

   3. Монтаж металоконструкцій включатиме складання металоконструкцій, підйом на проектну відмітку, встановлення необхідного обладнання та кріплення. Будуть проведені необхідні роботи з підготовки місця для монтажу, по влаштуванню фундаменту, планування майданчика. Зведення технологічних приміщень і організація під'їзду необхідної техніки

   4. Сервісне обслуговування включатиме обслуговування і заміну устаткування і кріплень металоконструкцій

 

Шановні замовники, колектив заводу металоконструкцій Сапріко Груп буде радий допомогти Вам з Вашими проектами, вирішальними потребами Вашої діяльності!

Будь ласка, надішліть запит в наш відділ продажів будь-яким зручним для Вас способом:

Email: info@sapriko.com.ua

Тел: +38 066 234-40-10          +38 067 234-40-10

 

Виготовлення металоконструкцій за кресленнями в Запоріжжі Україна, за типовими проектами і ескізами замовника


Наша компанія надає повний комплекс послуг з виготовлення металоконструкцій в Запоріжжі, Україна. Власна виробнича база дозволяє в найкоротші терміни і за доступними цінами виготовити металоконструкції за кресленнями замовника і типовими проектами.

 виготовлення щогл  виготовлення градирні виготовлення барабана  

 

 

Наш завод металлоконструкцій дозволяє вирішити завдання з виготовлення металоконструкцій в сфері каркасного будівництва, машинобудування, будівництва трубопроводів, нестандартних металевих конструкцій, різних складальних комплектів і окремих заготовок.

Ціна металоконструкцій за кілограм чи тонну може варіюватися в широкому діапазоні в залежності від вартості металопрокату та складності робіт. Вартість металоконструкцій і терміни виготовлення повідомляє менеджер після надання креслень. Орієнтовний прайс на виготовлення металоконструкцій можна переглянути за посиланням.

Серед типових металоконструкцій, вироблених на нашому заводі - сотні різних металовиробів, затребуваних на ринку, а також виготовлених в одиничному екземплярі - нестандартних металоконструкцій. Серед найбільш часто використовуваних конструкцій з металу можна виділити наступні

 Виготовлення каркасних металоконструкцій

 Контейнер

Сапріко Груп Запоріжжя пропонує виготовлення металевих конструкції, що застосовуються для каркасного будівництва: зварні балки, ферми, арки, швелера, зварні двотаври, металеві колони. Зварні металоконструкції каркасів будівель і споруд можуть виконуватися з листового металу, що розрізає на заготовки, а потім зварення в виріб. Можливо виготовлення гнутих профілів з послугою гнуття металу.

Виробляємо інші будівельні металоконструкції: елементи зв'язків, ригелів, каркаси фундаментів, закладні деталі фундаментів а також різні косинки, траверси, фланці, що вирізаються з листового прокату за допомогою  плазмового різання металу.

Виробничі потужності дозволяють виготовляти елементи арочних конструкцій і готові арки з металу, каркасів теплиць, навісів, альтанок, корпусу опалювальних котлів, короба і контейнери з металу, обичайки завдяки послугам вальцювання металу.

 Сільскогосподарські металоконструкції

Для потреб сільського господарства, пропонуємо виготовлення металоконструкцій за власними проектами і за кресленнями Замовника: причіпні бункери сівалки з чорного та нержавіючого металопрокату, резервуари, бочки, жолоби, елементи культиваторів, жаток і інших сільськогосподарських машин, запасні деталі і цілі складальні комплекти, металеві силоси, металеві бункера, сталеві ємності.

 Малі архитектурні форми

Займаємося виготовленням малих архітектурних форм і швидкомонтованих будинків. металоконструкції під замовлення

Виробництво малих архітектурних форм (МАФ) з металу може включати випуски таких споруд, як альтанки, навіси, арки, козирки, металеві елементи містків, гойдалки, дитячі майданчикі, лавочки, декоративні огорожі і багато іншого.

Надаємо послугу плазмової різки, що дозволяє створювати індивідуальні шедеври з листового металу, та надає декоративний вигляд індивідуальним спорудам в двориках будинків. Також доступне зварювання каркасів споруд альтанок, навісів і арок для подальшої приварки кованих декоративних елементів.

Здійснюємо виготовлення металоконструкцій в малих кількостях від одного примірника

Швидкість і якість виготовлення металоконструкцій - ось девіз нашої компанії.

 Нестандартні металоконструкції 

Виготовлення нестандартних металоконструкцій і металевих вироби по кресленнях Замовника. Це велика область виробництва металевих конструкцій, що включає, як великі споруди за індивідуальними проектами, так і одиничні замовлення для господарських потреб, такі як контейнери металеві, стелажі, тара з металу, металеві огорожі, металеві паркани, баки, бункери, шнеки, градирні, короба , сушильні барабани, борта кузовів, і багато іншого.

У виробництві нестандартних металоконструкцій важлива наявність креслень і їх коректність для скорочення термінів виробництва і вартості виготовлення індивідуальних виробів з металу і збільшення якості продукції, що випускається.

Металоконструкції можуть проводитися, як без покриття, так і з фарбуванням або покриттям гарячим цинкуванням. Покриття емаллю або оцинкування захистить свій виріб від корозії і додасть йому декоративний вигляд.

 

бункер металевийметалоконструкція

 

Монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкції - важлива складова процесу виготовлення і збирання, а також введення готових металоконструкцій в експлуатацію. Для зменшення термінів будівництва і забеспечення гарантії надійності виробу важливо, щоб виготовлення і монтаж металоконструкцій виконувала одна і та ж компетентна компанія. Наш завод металоконструкцій надає послуги будівництва об'єктів, зведення споруд, монтажу металоконструкцій, земляні роботи та влаштування фундаментів, а також висотні роботи.

Вартість виготовлення та монтажу металоконструкцій розраховуються в приватному порядку після надання креслень або проектів робіт. Індивідуальний підхід та гнучка система знижок роблять наші пропозиції більш привабливими на ринку виготовлення металоконструкцій.

Здійснюємо ДОСТАВКУ металоконструкцій власного виробництва по всій Україні.

Продукція заводу Сапріко Груп 

Зв'язатися з відділом продажів

 

 монтаж металоконстуркціймонтаж металоконструкцій запоріжжямонтаж щогли