RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Виготовлення металлоконструкцій для енергетики

Металоконструкції для потреб енергетики

Зміст:

  1. Виробництво металевих щогол для вітрових електростанцій 
  2. Виробництво металоконструкцій для ЛЕП і підстанцій 

 

  Виробництво металевих щогл для вітрових електростанцій

Металоконструкції щогл для вітрових електростанцій (ВЕС) є однією з найважливіших складових даних пристроїв. Перш ніж встановлювати вітрову електростанцію необхідно ретельно продумати і вибрати відповідне місце. Вдале розташування, наряду з іншими факторами - рельєф місцевості, висота самої щогли, наявність або відсутність перешкод для потоків вітру, та й сама вітрова ситуація, визначають на скільки високою буде ефективність і продуктивність ВЕС.

Щогли для ветромоніторінга - основа створення вітропарків. Інформація, отримана за допомогою спец пристроїв, використовується для підтвердження раціональності будівництва вітрогенераторів. Щогла для ветромоніторінга для потреб ВЕС - це тимчасова збірна конструкція з металу висотою 80м, 100м, 120м, 150м. Щогла вітровимірювальна розкріпляється відтяжками (сталевими канатами), які допомагають займати їй вертикальне положення і не перевищувати допустимого значення відхилень під час роботи.

щогла метеорологічна 120мщогла метеорологічна 120м

Ветромоніторінгові щогли служать для розміщення вітровимірювального обладнання, світлозагороджувальних вогнів, системи автономного живлення (сонячними батареями, аккумуляторами), вимірювачами температури і вологості повітря, анемометрами і флюгерами - приладами для вимірювання вітрового потенціалу, реєстраторами даних.

Флюгери - це вимірювачі, здатні визначити напрямок вітрових потоків і допомогти отримати максимальну кількість електричної енергії. Вони можуть бути двох видів:

 

Анемометри призначені для вимірювання швидкості вітрових потоків. У метеорології використовуються чашкові, ультразвукові та крильчасті анемоментри (з вбудованим флюгером).метеорологічні щогли

Метеомачти можна розділити на три основних види в залежності від їх висоти:

При замовленні метеорологічних щогол враховують такі етапи:

Завод металоконструкцій в Україні Сапріко Груп має значний досвід будівництва металоконструкцій метеорологічних щогол для ВЕС і надає послуги будівництва метеомачт «під ключ», що включають всі перелічені вище етапи. Також наші фахівці подбають про антикорозійне покриття вітровимірювальні щогли. Рекомендоване нашими фахівцями покриття - емаль ПФ-115 або гаряче цинкування з покриттям конструкції поліуретанової фарбою. Таке покриття забезпечить світломаркіровку конструкції і забезпечить довгий термін служби.

Ціны на металеві щогли прорахують в відділі продажів, подзвоніть нам або напишіть Ваші побажання і потреби щодо замовлення метеощогол.

 

 

Виробництво металоконструкцій для ЛЕП і підстанцій

Лінії електропередачі (ЛЕП) - незамінний елемент енергетичної системи. Тому виготовлення і інсталяція металоконструкцій для ЛЕП повинні відповідати спеціальним нормативним актам. Найбільш поширеними видами металоконструкцій для ЛЕП є:

- конструкції зі сталі для відкритих розподільчих пристроїв (ВРП), які можуть бути:

- громовідводи. Одним з обов'язкових умов для монтажу і безперебійного функціонування є наявність системи захисту від блискавок. Для цього в порталах використовується блискавковідвід - стрижень з металу, який монтується над спорудженням ВРУ і має заземлений токоотвод.

- прожекторні щогли - залізобетонні системи, на які встановлюються прожектори або захист від блискавок. Основні місця використання - освітлення автодоріг, вулиць, будмайданчиків, територій підприємств тощо.

Металоконструкції залізобетонних опор фундаментів (металоконструкції опор ЛЕП) мають досить широку номенклатуру виробів і призначені для кріплення ізоляційної підвіски, різного електротехнічного обладнання і інших деталей.

Основні металоконструкції для ЛЕП це:

- високовольтні траверси ТМ (куточки, смуги, кола) розроблені для монтажу ізоляторів, а також для кріплення проводів як в населеній, так і в незаселеній місцевості. Кріпляться до основи за допомогою хомута п-подібної форми.

- низьковольтні тавреси ТН - є важливим елементом опори. Можуть бути використані для закріплення проводів на лінії до 1кВт.

- високовольтні траверси ТВ, В, Б призначені для монтажу підвісок ізоляції неізольованих кабелів.

- високовольтні надставки ТС - розроблені для збільшення висоти залізобетонних стійок стандартного розміру для безперервного і безпечного проходження ліній електропередач через різні споруди.

- оголовья - служать для монтажу ізоляції проводів або підвісок ізоляції, встановлених на залізобетонних опорах.

- опорні відтягнення здатні компенсувати сили, які виникають від натягу проводів при повороті або в кінці лінії електропередачі.

- кронштейни призначені для закріплення муфти кабелю на залізобетонній опорі.

- вузли кріплення підкоса допомагають закріпити підкіс до опорної стійки, а також для рівномірного розподілу горизонтального навантаження між несучими конструкціями.

- гвинтові палі з литим наконечником ВСЛ, ВСЛМ і СВЛ, СВЛМ призначені для фундаментів опорних споруд ЛЕП, прожекторних щогл, систем відкритих розподільних пристроїв, а також для зміцнення грунту.

- гвинтові палі (серія 3.407.9-158) підтримують в талих грунтах і грунтах вічної мерзлоти, витримують навантаження будь-яких видів.

Отже, незважаючи на широку номенклатуру металоконструкцій для ЛЕП і підстанцій головним критерієм забезпечення ефективної роботи є високоякісні матеріали і професійний монтаж будь-якого обладнання ліній електропередач, всі ці фактори враховуються при проектуванні і виробництві металоконструкцій ЛЕП фахівцями заводу металоконструкцій Сапріко Груп. Напишіть або зателефонуйте до відділу продажу та фахівці детально проконсультують і допоможуть розрахувати вартість металоконструкцій і опор ЛЕП.

 

Зв'язатися з відділом продажів

Продукція Сапріко Груп

Повернутися на головну