RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ЗА КРЕСЛЕННЯМ

Виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника

Металоконструкції за кресленнями замовника

Виготовлення металоконструкцій за кресленнями замовника все більш затребувані з розвитком промислового і цивільного будівництва. Ми все частіше бачимо нестандартні будівлі дивного вигляду. Для того, щоб зміцнити, зробити споруду більш довговічним і безпечним, використовують різні металоконструкції. Вони мають велику кількість переваг, особливо в порівнянні з бетонними аналогами:

металоконструкції за кресленнями

-        Порівняно невелика вага;

-        Невелика ціна;

-        Легкість в монтажі;

-        Відмінні несучі можливості;

-        Витривалість при статистичних і динамічних навантаженнях.  

Просторовий каркас будівлі створюється з металевих ферм, балок, колон з металу. Щоб металоконструкції прослужили довго, вони повинні бути виготовлені тільки з високоякісних сертифікованих матеріалів. Саме такі металоконструкції в Україні виробляє завод металоконструкцій Сапріко Груп. Металоконструкції виробляються досить швидко, при цьому коштують недорого. Тому вони ідеальні при зведенні:

бункер сіялки

-        Промислових будівель;

-        Швидкомонтованих будинків;

-        Ангарів і складів;

-        Об'єктів житлової нерухомості.

Технології виготовлення будь-яких металоконструкцій чітко дотримуються і проходять встановлені етапи:

  1. Виготовлення креслень нестандартної конструкції, затвердження із Замовником.
  2. Розрахунок вартості всіх матеріалів, узгодження кінцевої вартості всіх робіт.
  3. Узгодження термінів і запуск виробництва.


Для виконання виробів ми використовуємо різні марки металу, все залежить від конструкції і сфери її застосування. Металоконструкції можуть проводитися, як без покриття, так і з фарбуванням або покриттям гарячим цинкуванням. Покриття емаллю або оцинкування конструкції захисить від корозії і додасть їй декоративний вигляд.

Незалежно від того це стандартні вироби або виготовлення металоконструкцій за кресленнями Замовника, всі вони на кінцевому етапі проходять контрольне складання. Завдяки цьому під час установки на об'єкті не виникають непередбачені труднощі.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп є професіоналом у виробництві і монтажі металоконструкцій різної складності по всій Україні. Сапріко Груп також виробник таких металоконструкцій як:

Навіси для павільйонів, балконів, басейнів, галерей, козирки над входом;

- Модульні будівлі (термінали, будівлі торгівельного призначення, ангари, виробничі цехи, складські приміщення, виставкові центри, автосервіси, спортивні споруди);

- Будівельні металоконструкції (ферми, балки, арки, колони);

- Технологічні металоконструкції (підставки, майданчики обслуговування, ємнісне обладнання, колони, сходи);

- Продукція для ЖД (ригелі, опори, стійки), прожекторні щогли, сходи, балки)

Завдяки нашим клієнтам, ми налагодили процес оперативного виробництва стандартних металоконструкцій.

виготовлення димаря

Але найбільше ми цінуємо тих клієнтів, які дозволяють нам вдосконалити наші навички, замовляючи об'єкти за індивідуальними кресленнями. Якщо у вас є тільки ідеї, але немає креслення, наші фахівці виготовлять проекти нестандартних об'єктів будь-якого ступеня складності.

Сучасні архітектурні рішення покликані втілювати в будівлях легкість, міцність, довговічність. При цьому візуально викликати захоплення і інтерес. На тлі стандартних серійних будівель така конструкція буде виглядати яскраво і виразно. Вона привертає до себе більше уваги, приковує погляди перехожих, а це величезний плюс для залучення потенційних покупців і як результат збільшення прибутковості Вашого бізнесу.

Багаторічний досвід виробництва металоконструкцій по Україні дозволяє задовольнити побажання Замовника, якими б складними і нестандартними вони не були. Адже для Замовника - це втілення мрії, а для Сапріко Груп - можливість отримання нового досвіду.

Ще раз звертаємо вашу увагу, що такі замовлення виготовляються як за індивідуальними кресленнями замовника, так і з використанням власних розробок підприємства.

Зв'язатися з відділом продажів

Прайс на металоконструкції