RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНІ

Металоконструкції технологічні, промислового призначення

Металоконструкції технологічні, промислового призначення

Металоконструкції технологічні різного типу і призначення широко використовуються в промисловому будівництві. Для їх виробництва використовується тільки високоякісна сертифікована сталь, яка забезпечує міцність і надійність споруди. За своєю суттю, металоконструкції - це фактично каркаси будівель і промислових цехів. Це масивна конструкція, яка складається з великої кількості складових металевого прокату. З їх допомогою зводяться промислові будівлі будь-якого рівня поверховості, площі і рівня складності.


металева ємність для паливаШироко в промисловості застосовуються листові металоконструкції. З них виготовляють накопичувальні резервуари, металоконструкції ємності для палива, металлоконструкціі бункерів, циклонів, бункера, газоходи, повітряходи.

Така сфера застосування зобов'язує виробляти конструкції з матеріалів високої якості. Продукція повинна бути міцною, довговічною і стійкою до негативного впливу навколишнього середовища. Саме таку продукцію випускає завод виробник металоконструкцій Сапріко Груп.

Важливими складовими технологічних металоконструкцій є різноманітні рухливі деталі, наприклад підкранові балки. Для їх виробництва беруть лише певні марки стали високої якості. Завдяки цьому досягається значна зносостійкість при постійній експлуатації і максимальна вантажопідйомність.

Для монтажу інтернет обладнання, мобільного зв'язку, телебачення, освітлення широко використовують металеві щогли, прожекторні і освітлювальні щогли, громовідводи, вежі зв'язку. Вони ефективно виконують свою основну задачу опори для всіляких комунікацій, а також високовольтних електричних мереж. Наприклад, нафтові вишки відмінно транспортуються, легко і швидко монтуються, при цьому вага складальних вузлів незначна.

При будівництві доріг часто використовують металеві мости (естакади). Завдяки їм дуже зручно транспортувати сировину, матеріали та готову продукцію.

Також металоконструкції відіграють важливу роль в будівництві. До них відносяться металеві колони, опорні конструкції, анкерні групи, закладні деталі, ферми тощо. Чим якісніше вони будуть, тим вище міцність і довговічність всієї конструкції. Металоконструкції широко використовуються і в інших сферах промисловості

сходи металеві

Які ще технологічні металоконструкції користуються попитом:

- Сходи й огородження;

- Балкові кліті перекриттів зв'язку;

- Прогони;

- Конструкції покрівлі, навісів;

- Опорні металоконструкції під трубопроводи і трубопроводи;

- Металоконструкції градирень;

- Труби зварні діаметром від 300 до 3000мм;

- Секційні зварні відводи (концентричні і ексцентричні);

- Переходи (концентричні і ексцентричні) прямокутного, круглого або перехідного перетину;

- Трійники - з'єднувачі елементів труб трубопроводів;

- Люки (люк лаз, оглядовий люк, люк газощільний);

- Кронштейни кріплення труб (опори і підвіски);

- Вентиляційні решітки тощо.     

Технологічні металеві конструкції відіграють величезну роль практично у всіх сферах життєдіяльності людини. Без них неможливе будівництво доріг і будинків, мостів і трубопроводів. А що вже говорити про сільське господарство. Це найважливіший елемент капітального будівництва споруд промислового призначення, різноманітних пристосувань і механізмів, що активно використовуються у виробничих цілях.

труби оцінкованіметаллоконструкції горячого цинкуваннябандаж сушильного барабану

Хто є Замовниками заводу металоконструкцій Україна Сапріко Груп?


У число замовників технологічних металоконструкцій входять представники будівельно-монтажних, металургійних, машинобудівних підприємств, а також підприємств паливно-енергетичного комплексу. До нас також звертаються клієнти з невеликими замовленнями для виробництва продукції з метою застосування в домашньому господарстві.

Виготовлення технологічних металоконструкцій в Україні: де замовити?

Виготовлення металоконструкцій різного типу і призначення з сортового, листового і фасонного металопрокату є спеціалізацією заводу виробника металоконструкцій Сапріко Груп. Ми працюємо в Запоріжжі і Києві, але географія наших клієнтів по всій Україні. Ми виготовляємо металоконструкції як за стандартними параметрами, так і за індивідуальними кресленнями замовників. В нашій роботі ми використовуємо сертифікований метал високої якості від перевірених постачальників, захищений гарячим цинкуванням від корозії, надійний і довговічний. Тому Ви можете бути впевненими в якості виготовленої нами конструкції. Наші Клієнти - це Клієнти назавжди.

 

Зв'язатися з відділом продажів

Прайс на металоконструкції

 

 газоходисушильний барабанстерневий відбійник

металоконструкции кожуха ізложниціОбічайка