RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ПРО НАС

Про компанію Сапріко Груп

Про нас

Сапріко Групп - завод металоконструкцій

Завод металоконструкцій Сапріко Груп - надійний партнер і виробник металоконструкцій, вже багато років доводить свій професіоналізм по виготовленню конструкцій не тільки в регіонах, але і по всій Україні. Виробничі потужності заводу знаходяться в м.Запоріжжя та м.Києві, це дозволяє швидко і оперативно забезпечувати доставку продукції заводу в різні регіони України. Наявність проектного відділу, виробництва і кваліфікованого персоналу на нашому заводі металоконструкцій дозволяє більш 10 років виконувати складні проекти з виготовлення металоконструкцій. Гідний досвід і виробнича база заводу металоконструкцій не залишає нерозв'язних завдань, і задовольняє потреби кожного замовника.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп був заснований в 2011р і зарекомендував себе, як надійного партнера та професійного виробника металоконструкцій України. Завод металоконструкцій Сапріко Груп має достойний досвід виготовлення і монтажу складних металоконструкцій, таких як щогли і вежі стільникового зв'язку, металоконструкції ліній енергопередачі, будівельні металоконструкції, металоконструкції для потреб сільського господарства і промислового призначення.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп – сертифікований виробник антенно-щоглових металоконструкцій. За плечима заводу безліч успішно виконаних замовлень з виготовлення металевих конструкцій, розроблених інститутом ім.Шімановского. Відділ продажів Сапріко Груп із задоволенням покаже свої роботи, розповість про технології виконання і підбере найбільш підходящий варіант виконання Вашого замовлення.

Також наш колектив пишається готовими складними проектами, виконаними за кресленнями замовника: нестандартними металоконструкціями, металоконструкціями промислового призначення, конструкціями для потреб сільського господарства.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп - один з небагатьох, хто може запропонувати замовнику весь комплекс послуг, що включає і проектування, і виготовлення металоконструкцій, і будівництво об'єктів «під ключ».

Ми здійснимо не тільки виготовлення конструкції, але і не менш важливо - установку і монтаж металоконструкції в місці дислокації. Часто дані роботи включають підготовку місця монтажу, розробку фундаменту, будівництво технологічних приміщень і конструкцій, організацію необхідної техніки і сам монтаж металлоконструціі. Завдяки злагодженій роботі колективу заводу металоконструкцій всі перераховані вище роботи з виготовлення та монтажу металоконструкції будуть виконані швидко і якісно.

Послуги заводу металоконструкцій: виготовлення металоконструкцій та послуги обробки металу

Найбільш затребуваними послугами заводу металоконструкцій Сапріко Груп є виготовлення металоконструкцій і послуги обробки металу (металообробки).

Завод металоконструкцій пропонує виготовлення металоконструкцій

Завод металоконструкцій Сапріко Груп надає постуги металообробки:

 

Переваги роботи з заводом металоконструкцій Сапріко Груп


Співпраця з заводом металоконструкцій Сапріко Груп - гарантія якості, виконання термінів і прийнятної вартості.

При виготовленні металоконструкцій першорядну роль відіграє узгодженість всіх етапів виробництва, що можливо тільки при замовленні металоконструкцій на одному підприємстві, де всіма процесами управляє одна команда. Команда заводу металоконструкцій Сапріко Груп надає комплекс послуг, починаючи від проектування і узгодження креслень, закінчуючи монтажем металоконструкцій. Проведенням зварювальних робіт, болтових, клепаних з'єднань та інших супутніх послуг складання і монтажу металоконструкцій. Звернувшись на завод металоконструкцій Сапріко Груп наш Клієнт отримує весь спектр послуг, забезпечений гарантією і на матеріали, і на продукцію, і на роботи. Терміни служби наших металоконструкцій досягають більше 25 років.

Ми вважаємо, що Довіра - запорука успіху, а Клієнти компанії - це Клієнти назавжди!

Ми дорожимо нашими клієнтами, не обманюємо їх, не робимо наднацінок, ми чесні і відкриті.

Ми пишаємося нашою командою - це професіонали своєї справи, компетентні й уважні до потреб замовника співробітники.

Зв'яжіться будь ласка з нашими менеджерами будь-яким зручним способом і вони швидко і професійно проконсультують Вас по всіх етапах Вашого проекту, прорахують вартість і порекомендують перевірені і надійні варіанти виконання. Для кожного клієнта будуть запропоновані гнучкі умови оплати та доставки, оптовим клієнтам - знижки.

Чекаємо на Вас!

 

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ 

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ 

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО НАШІ ЦІНИ:

☎+380662344010

☎+380672344010

☎+380612397110

НАПИШІТЬ НАМ 

info@sapriko.com.ua