RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ПЛАЗМОВА РІЗКА

Послуги плазмової різки в Запоріжжі

Плазмова різка металу плазмова різка запоріжжя     Плазмова різка або різання металу за допомогою повітряно - плазмового струменя на координатному верстаті з ЧПУ
в наш час - звичайне явище при створенні деталей машин і механізмів, елементів будівельних конструкцій і малих архітектурних форм, художніх елементів оформлення і багато чого іншого.

    Плазмова різка металу в Запоріжжі - послуга, що надається нашою компанією на протязі декількох років. Великий досвід в сфері плазмового різання металу дозволяє створювати деталі різної геометричної форми з максимальною економією матеріалу.

Плазмовим різанням можлива обробка як чорних, так і кольорових металів і сплавів. Устаткування, що застосовується для плазмового різання дозволяє різати матеріали товщиною до 75 мм. Розмір столу для плазмового різання становить 2 м х 6 м, що дозволяє розкроїти листовий металопрокат максимальних габаритів - необхідний захід для скорочення відходів листа, а також підвищення ефективності за рахунок мінімізації вантажно-розвантажувальних робіт. Точність плазмового різання ЧПУ в Сапріко Груп від 0,5 мм дозволяє виконувати складні і точні деталі. Також, завдяки парку обладнання, замовлення виконуються швидко та якісно.

   Прайс з цінами на плазмову різку Сапріко Груп

плазмова різка порівняння швидкості Обладнання для плазмового різання Сапріко Груп оснащено системою плазмової різки MAXPRO200® LongLife®. Дана система призначена для потужного різання і строжки важкому циклі. Максимальна продуктивність системи досягається за рахунок можливості поєднання високих швидкостей і швидкої зміни процесів. У порівнянні з аналогічними плазмовими установками або газокисневої різкою, послуга плазмової різки в Сапріко Груп дозволяє вирішити одночасно кілька найважливіших завдань:

  1. Отримати високу якість і точність різання
  2. Швидко виконати замовлення габаритних деталей великої товщини
  3. Зберегти невисоку вартість послуги за рахунок невеликої собівартості виробничих витрат

 Крім послуг плазмової різки, компанія Сапріко Груп надає послуги виготовлення металоконструкцій, зварювальні роботи, послуги вальцовки металу (листового, трубного и сортового проката), послуги гнуття листа з ЧПУ, послуги газового різання з ЧПУ, фарбувальні роботи, доставка по Запоріжжю і Україні.

 

Переваги замовлення плазмового різання в Сапріко Груп:

 

 

 
зразки деталей плазмової різки    Плазмова різка металу однаково добре справляється як з фігурним розкриємо, так і з прямими різами, що ефективно там, де послуга рубки металу безсила. Висока швидкість плазмового різання металу і гідна якість деталей на виході при порівняно невисокій вартості, роблять ринок плазмової різки металів все більш затребуваним.

     

Вартість плазмового різання ЧПУ і ціна виготовлення Ваших деталей розраховується індивідуально після надання креслень на розрахунок. Це можуть бути ескізи, які допрацюють наші фахівці, або готові креслення в форматі * dxf. Ціна на плазмову різку буде залежати від матеріалу, товщини металу, загальної довжини оброблюваної поверхні і кількості пробивок матеріалу.

 Поспішаємо повідомити, що зараз діє гнучка система знижок на послугу плазмового різання. Можлива порізка металу із сировини Замовника та доставка транспортом нашої компанії.

     Вимоги до готовими кресленнями для плазмового різання металу: відстані між елементами не менше 10 мм, відстань до краю листа - не менше 10 мм. У разі, якщо всі деталі являють собою прямокутники або квадрати, можливо використовувати суміщений рез, в цьому випадку краще повідомити розміри заготовок нашим менеджерам, для створення креслень нашими фахівцями з максимальною економією металопрокату.

  

Прайс з цінами на плазмову різку скачати за посиланням

Для замовлення плазмової різки будь ласка напишіть Ваш запит на адресу: info@sapriko.com.ua

 

 Відео плазмової різки металу на устаткуванні Сапріко Груп:

 

 

 

Можливо Вас зацікавить:

Газокиснева різка ЧПУ

Різка металу стрічковою пилкою

Вальцовка металу

Гнуття металу ЧПУ

Рубка металу гільйотиною ЧПУ