RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

СИЛОСА, БУНКЕРИ

Силоса, бункери

Виготовлення металевих силосів, бункерів

бункер

 

Силос - це ємність для зберігання сипучих матеріалів, наприклад зерна, комбікорму, цементу, піску, гранул і т.д. Такі ємності також мають назву «бункера».

Як правило, силос (бункер) - ємність циліндричної форми з конічним або плоским дном. Силоси виробляють у вигляді вертикальних циліндричних металоконструкцій. Така конструкція дозволяє економити простір, при цьому мати значну місткість. Дедалі популярнішими стають металеві силоси. У порівнянні, наприклад, з бетонними, металеві силоси функціональні, дешевше, надійні, мають можливість легкої установки, сервісу і демонтажу.

Силоси (бункери) виготовляють з оцинкованої сталі, що дозволяє їм служити десятиліттями, незважаючи на вплив навколишнього середовища.

 

Силос для зерна (зерносховище)

Розглянемо виготовлення металоконструкції силосу для зерна (зерносховища).

Конструкція силосу для зерна включає в себе обичайки, які можуть бути різної товщини в залежності від призначення силосу, для розподілу внутрішніх навантажень. Ребра жорсткості, що забезпечують жорсткість конструкції. Доступ до силосу забезпечують оглядові люки і вікна, з драбинами і перехідними мостами. Вентиляція здійснюється через труби на даху. Вся конструкція герметична, вологостійка. Адже вологе зерно - зниклий врожай. Силоси великої місткості також оснащені вітровими кільцями, призначеними для зниження вітрових навантажень.

 Металоконструкція силосу повинна витримувати і навантаження матеріалів, що зберігаються, і зовнішнц вітрові і снігові навантаження. Тому при виготовленні силосу, велика увага приділяється етапу проектування. На заводі металоконструкцій Сапріко Груп при виготовленні силосів використовуються високоякісні стали. Сталь, з якої виготовляють силоси, захищають цинкуванням та покривають необхідним зносостійким покриттям.

силос для зерна

Якщо ви плануєте купити силос або металевий бункер, необхідно врахувати той факт, що це об'єкт будівництва. Тобто при установці силосу необхідно підготувати місце і фундамент, забезпечити якісний монтаж силосу із залученням підйомної будівельної техніки.

Завод металоконструкцій Сапріко Груп Запоріжжя пропонує комплекс послуг з виготовлення силосів, бункерів та інших технологічних ємностей, що включає будівництво об'єкта по всій Україні.

Наша компания також виготовляє металоконструкції за кресленнями Замовника. Ціни на такі металоконструкції доступні та конкурентні.

Для прорахунку вартості металевого силосу, будь ласка зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Ціны на силоси (бункери) Сапріко Груп Вас приємно порадують. Чекаємо на Вас!

 

 

Зв'язатися з відділом продажів

Продукція Сапріко Груп

Повернутися на головну

 

 бункер фотометалоконструкції