RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 20

БУДІВЕЛЬНІ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ

Будівельні металоконструкції, переваги, продукція

Металоконструкції для будівництва

Будівельні металоконструкції є найважливішим елементом при зведенні будівель різного призначення. Вони забезпечують надійність і безпеку майбутньої споруди. Саме тому якість металоконструкцій є дуже важливою характеристикою, і ми за цим ретельно стежимо. будівельні ферми

Що ми виробляємо:

 

 

 

Переваги використання будівельних металоконструкцій

  1. Дозволяють будувати будівлі значно швидше;
  2. Мають високі несучі властивості;
  3. Значно ефективніше виносять як динамічні, так і постійні навантаження. Це вкрай важлива деталь для будівництва в зонах з підвищеною сейсмічною активністю;
  4. Не вимагають використання допоміжних розчинів. Тому використовувати їх зручно круглий рік;
  5. У порівнянні з залізобетонними конструкціями, маю невелику вагу;
  6. Властивості матеріалу дозволяють виготовляти конструкції різних форм;
  7. Якщо це швидкобудуюємі некапітальні будівлі, то немає необхідності робити фундамент.

Всі ці переваги дозволяють економити на бетоні, цеглі, розчинах і земельних роботах. При цьому ви отримуєте легку довговічну конструкцію, яка коштує відносно недорого.

Компанія Сапріко Груп має великий досвід у виготовленні і монтажі будівельних металоконструкцій по Україні будь-якої складності. Ми виготовляємо як стандартні конструкції за нашими кресленнями, так і за індивідуальними замовленнями. Просто надайте нам креслення необхідної вам конструкції, і ми виготовимо її в оптимально короткі терміни.

Щоб виріб прослужив як можна довше, за бажанням замовника робимо покриття гарячим цинкуванням, фарбуванням  тощо.

Якщо вам необхідні якісні стандартні металоконструкції або ж металоконструкції за індивідуальними параметрами, звертайтеся до Сапріко Груп - надійнгоу виробника металоконструкцій в Україні. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, при необхідності допоможуть зробити креслення і порадять підходящий матеріал. У телефонному режимі вони зорієнтують вас за ціною, яка залежить від обсягу замовлення та виду сортаменту, що застосовується для виготовлення зварних металевих конструкцій.

Зв'язатися з відділом продажів

 

Прайс на металоконструкції

кронштейниметалоконструкції для будівництва