RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

Послуги заводського зварювання чорних та кольорових металів

Зварювальні роботи

Зварювання металу в Запоріжжі 

зварювання запоріжжяНаша компанія надає послуги заводського зварювання металу: чорних і кольорових металів різної товщини в середовищі захисних газів на заводі металоконструкцій в Запоріжжі, а також монтажні зварювальні роботи на виїзді по всій території України.

Зварювальні роботи, що надаються нашою компанією, виконуються за допомогою апаратів напівавтоматичного зварювання в середовищі вуглекислого газу досвідченими кваліфікованими зварниками.

Напівавтоматичне зварювання металу - метод зварювання металу із застосуванням спеціальних напівавтоматичних апаратів, які за допомогою дуги, створюваної між металом і електродом, розплавляють кромки зварювальних поверхонь і наплавляют в цей зазор (зварювальну ванну) зварювальний дріт. По мірі просування вперед уздовж шва, розплавлений метал кристалізується і виходить рівний суцільний шов. Якісний шов виконаний без розбризкування електрода і має високу міцність. Щоб уникнути потрапляння повітря в ще не затверділий метал, зварювальні автомати направляють в область зварювання струмінь захисного газу (для чорних металів найчастіше застосовують вуглекислий газ через його доступність та низьку ціну).

Переваги зварювання металу полуавтоматом 

Зварювання металу напівавтоматом має ряд переваг порівняно з ручним дуговим зварюванням, серед яких:

 

Зварювальні роботи запоріжжя

Зварювання металу напівавтомат відрізняється від ручного дугового зварювання методом подачі наплавляемого електрода (в першому випадку - зварювального дроту) в область приварювання елементів. Також, за рахунок особливостей пальника, зварювання металів напівавтомат більш ефективна в важкодоступних місцях.

Ціна зварювання металу залежить від товщини металу, потреби в суцільному проварити, необхідності проварена з однієї або двох сторін, обсягу зварювальних робіт, а тому розраховується індивідуально.

Можливий виїзд фахівців зі зварювання металу на ділянку. Також надаємо комплекс послуг з виготовлення металоконструкцій, монтажу, будівництва об'єктів. Виробнича база підприємства Сапріко Груп дозволяє виробляти складні вироби за індивідуальними кресленнями з доставкою по всій території України.

.

 

 

Відео зварювання металоконструкцій:

 

 

Зв'язатися з відділом продажів

Послуги Сапріко Груп

Повернутися на головну