RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ПОСЛУГИ

Послуги заводу металоконструкцій Сапріко Груп

 

Послуги заводу металоконструкцій.

Плазмова різка металу, газове різання, гнуття, вальцювання, зварювання.

Виробництво металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій - злагоджений процес створення виробів з металу, за допомогою зварювальних робіт або болтових, клепаних з'єднань. В процесі виготовлення металоконструкцій першорядну роль відіграє узгодженість всіх етапів виробництва, що можливо тільки при замовленні металоконструкцій на одному підприємстві, починаючи від проектування і узгодження креслень, закінчуючи монтажем металоконструкцій

металлоконструкция сушильного барабана


Ми пропонуємо наступні етапи виробництва металоконструкцій за кресленнями Замовника:

Типові металоконструкції, вироблені нашою компанією в Україні, Запоріжжя, включають:

 

 Плазмова різка

Пропонуємо послуги плазмової різки металу на верстаті з ЧПУ з високою точністю різання і високою якістю оброблюваної поверхні для досягнення оптимального результату виготовлення металевих конструкцій. Ріжемо метал габаритами до 2х6м, товщиною до 75мм.

Плазмова різка металу - одна з основних сфер діяльності компанії. Потреби в плазмовому різанні виявляють не тільки приватні особи, але і компанії - виробники металоконструкцій, які, таким чином, хочуть здешевити процес токарної обробки або замінити ковані елементи.плазмове різання

Принцип дії верстата плазмового різання - лістовой метал розрізається за допомогою високотемпературної плазмової дуги по заздалегідь заданому програмою контуру для отримання деталей довільної форми, або отримання отворів в листі та іншому металопрокаті.

За допомогою послуги плазмової різки металу з ЧПУ, з'являється можливість обробляти листи, товщиною до 75 мм і розмірами 1500х3000 мм або 2000х6000 мм.

Наша компанія пропонує скористатися не тільки послугами плазмової різки, а також послугами гнуття металу з ЧПУ, вальцовки металопрокату, зварювальними роботами та роботами з виготовлення металоконструкцій.

Щоб замовити плазмове різання листового металу, необхідно надіслати креслення вироби в форматі * dxf або іншому доступному форматі на адресу info@sapriko.com.ua.

Ми можемо скласти оптимальну карту розкрою Ваших деталей самі, або скористатися складеними Вами кресленнями. Для цього необхідно дотримуватися кількох простих правил при складанні креслень плазмового різання: зазор між деталями повинен бути не менше 10 мм, відступ від краю листа - не менше 10 мм з кожного боку, все лінії потрібно перетворити в криві, бажано уникати сплайнів, тому що вони можуть негативно відбитися на якості плазмового різання.

Повітряно-плазмова різка дозволяє створювати деталі різного профілю, такі як:

 

Газове різання

Газове різання металу ЧПУ - незамінна операція для точного різання геометрично складних металів великої товщини. Газової або газокисневої різкою ЧПУ можна порізати листовий метал до 150мм! Там, де плазмова різка безсила, газове різання прекрасно впорається. Акуратний зріз, відсутність необхідності подальшої обробки, невисока вартість - ось основні причини для замовлення газового різання металу.

Вальцовка

Вальцовка (вальцювання) або гнуття металу під радіусом- дуже затребувана операція металообробки, для додання округлих форм. вальцювання запоріжжя

Пропонуємо послуги вальцювання:

Гнуття 

Гнуття металу лістогибом ЧПУ та виготовлення гнутого профіля - доступна операція металообробки на заводі Сапріко Груп. Дозволяє отримати складні металовироби з точними кутами вигину. А також дозволить виготовити нестандартний гнутий профіль згідно потреб замовника серійно.

гнутый профиль

Рубка та різка металу

Рубка металу гільйотиной або різка металу гільйотиною - необхідна операція для швидкої і точної порізки тонколистого металопрокату. Для такої операції Сапріко Груп запропонує сучасну гільйотину з ЧПУ.

Різка металу стрічковою пилкою  - це різання металопрокату будь-яких обсягів і розмірів, під різними кутами

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи та зварювання металоконструкцій - найбільш затребувана операції для створення практично будь-яких металоконструкцій. Для зварювальних робіт ми використовуємо зварювання напівавтоматом.

Замовте будь-яку із зазначених послуг, зв'язавшись з відділом продажів

Зв'язатися з відділом продажів 

Ми запропонуємо зручні умови, безкоштовну доставку і прийнятні ціни з гнучкою системою знижок. Чекаємо на Вас!

 різання металу чпурізання плазмоюзварювання