RU | UA
(066) 234 40 10
(067) 234 40 10
(050) 320 40 11

ВАЛЬЦОВКА МЕТАЛУ

Послуги вальцювання металу

Вальцювання металу

     Вальцюванням (гнуттям) називають надання виробу з металопрокату круглого перетину за допомогою прокатки спеціальними валками  (гнуття металу під радіус) вальцювання металу

За допомогою операції гнуття можна зробити трубу з листа або арку з профільної труби,  зробити циліндричну конструкцію бочки з листового металу і кільце для додання їй жорсткості з куточка, металеві козирки і округлені фризи.

     Вальцювання металу нашою компанією в Запоріжжі здійснюється на верстаті, довжиною 2 м з можливістю прокатки листа до 20 мм і труб, висотою до 80 мм. Послуга вальцювання листа дозволяє зменшити кількість зварних швів при виробництві таких листових конструкцій, як: бочки, бункери, корпусу котлів, жолоби, резервуари, зерносховища і багатьох інших. Послуга вальцювання профільних труб дозволяє створювати арочні конструкції покриття, які, з точки зору міцності і естетики, є найбільш оптимальними.

Переваги вальцювання металопрокату у нас - це можливість

  1. - вальцювання швелера,
  2. - вальцювання куточка 25х25 - 75х75,
  3. - вальцювання профільних труб 20х20 - 80х100,
  4. - вальцювання труб (розвальцьовування),
  5. - вальцювання (гнучка) двутавра,
  6. - вальцювання листового металу товщиною до 20 мм (гнуття в радіус);
  7. - вальцювання листа в конус, виготовлення обечайки.
  8. - можливість комплексного виготовлення металоконструкцій (наприклад, зварювання звальцюваного листа в бочку, приварка ребер жорсткості , різання днища та кришки за допомогою плазмової різки металу);
  9. - висока точність вальцювання (відхилення від проектного діаметра 5-10 мм).

 

 

Завдяки сучасному четирехвалковому обладнанню і наявності кваліфікованого персоналу, на заводі Сапріко Груп здійснюється вальцювання конуса для виготовлення конусних форм ємностей, перехідників, циклонів, повітроводів, газоходів та інших металоконструкцій з конусними елементами.

Ціна послуги вальцювання металу залежить від типу запитуваної вироби, а також від виду металопрокату, його габаритів і ваги. Можливо виконання зварювальних робіт, провар виробів суцільним швом або збір виробів на прихватках.

Ознайомитися с прайсом на вальцювання

   вальцювання конуса 

Просимо звернути увагу, що для будь-якого вальцювального верстата існує величина непрокату (так звана «мертва зона»). Вона дорівнює половині діаметра валка з кожного боку. Для великих валків, які ми використовуємо на нашому виробництві, така довжина становить 150 + 150 мм. Дані 300 мм обрізаються перед зварюванням виробу і вважаються технологічним відходом.

Фігурний розкрій матеріалу проводиться плазмовим різанням ЧПУ. Після вальцюванні і надання потрібної форми, деталі збираються і зварюються.

    

вальцовка запоріжжя 

Замовляючи виготовлення бочки, резервуара, бункера, арки або каркаса теплиці - Ви отримуєте готову металеву конструкцію, замовляючи вальцювання металу - Ви отримуєте виконання послуги, навіть з давальницької сировини в найкоротші терміни за доступними цінами.

 

 Для Замовників передбачена безкоштовна доставку по місту. 

 

 

 

Прайс-лист на вальцювання металу

Зв'язаться з відділом продажів